

Форми для варіння яєць без шкаралупи EGG Boiler у наборі 6 штук D 6 cm H 7 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19711-1
294 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форми для варіння яєць без шкаралупи EGG Boiler у наборі 6 штук D 6 cm H 7 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 см |
| Діаметр | 6 см |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал основної частини | Силікон |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Формочка для варіння яєць |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форми для варіння яєць без шкаралупи EGG Boiler у наборі 6 штук D 6 cm H 7 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴


