

Друшляк з нержавіючої сталі сито нержавіюча сталь з ручкою L 39 cm d1-24 cm d2-20 cm h 9 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19861-1
275 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 240 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Одна |
| Тип | Друшляк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Друшляк із неіржавкої сталі сито неіржавка сталь з ручкою L 39 cm d1-24 cm d2-20 cm h 9 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


