


Кошик пластиковий ящик для зберігання з ручками без кришки овальний PYR028 35 * 27 cm h 18 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16996-1
133 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик пластиковий ящик для зберігання з ручками без кришки овальний PYR028 35 * 27 cm h 18 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий ящик для зберігання з ручками без кришки овальний PYR028 35 * 27 cm h 18 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴


