


Таця антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 46*36/42,5*32 cm H 2cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20295
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Таця антисліп прогумований прямокутний для бару, рознос для офіціанта нековзний пластиковий 46 * 36 / 42,5 * 32 cm H 2 cm. Доставка у всі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Антиковзаюче покриття всередині |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 46*36/42,5*32 cm H 2cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


