


Силіконовий лист килимок для випічки прямокутний з бортиком 30*22 cm H 4 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20347-1
210 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконовий лист килимок для випічки прямокутний з бортиком 30*22 cm H 4 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота бортика | 40 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Силіконовий лист килимка для випікання прямокутний з бортиком 30 * 22 cm H 4 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


