

Блюдо овальне керамічне біле велике сервірувальне Тарілка для риби 41*30 cm H 5cm ДРУГИЙ СОРТ
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17930-1
397 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блюдо овальне керамічне біле велике сервірувальне Тарілка для риби 41*30 cm H 5cm ДРУГИЙ СОРТ
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блюдо овальне керамічне біле велике сервірувальне Тарілка для риби 41 * 30 cm H 5 cm ВТОРИЙ СОРТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴


