


Фруктівниця з нержавіючої сталі Ваза для фруктів з нержавіючої сталі 24*24 cm H 10 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16307-1
173 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фруктівниця з нержавіючої сталі Ваза для фруктів з нержавіючої сталі 24*24 cm H 10 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Фруктовниця з неіржавкої сталі Ваза для фруктів із неіржавкої сталі 24*24 cm H 10 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴


