


Дозатор пластиковий ємність для рідкого мила на стіну Y-023 Maxel 18*12,5* 6,5 cm 650 мл
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10788-1
283 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор пластиковий ємність для рідкого мила на стіну Y-023 Maxel 18*12,5* 6,5 cm 650 мл
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaXeL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 6.5 см |
| Об`єм | 650 мл |
| Ширина | 12.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дозатор пластиковий ємність для рідкого мила на стіну Y-023 Maxel 18*12,5* 6,5 cm 650 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴


