


Дозатор пластиковий ємність для рідкого мила на стіну Y-013 Dolly 20*11* 9 cm 850 мл
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16808-1
256 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор пластиковий ємність для рідкого мила на стіну Y-013 Dolly 20*11* 9 cm 850 мл
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 850 мл |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дозатор пластиковий ємність для рідкого мила на стіну Y-013 Dolly 20*11* 9 cm 850 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴


