
Контейнер харчовий пластиковий з кришкою для хліба Ємність для зберігання G455 Gondol 20,5*9 cm H 13,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16518-1
114 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер харчовий пластиковий з кришкою для хліба Ємність для зберігання G455 Gondol 20,5*9 cm H 13,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gondol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 205 см |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Контейнер харчовий пластиковий із кришкою для хліба Ємність для зберігання G455 Gondol 20,5 * 9 cm H 13,5 cm |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴


