

Лоток пластиковий прозорий прямокутний №2 1455 Senyayla Plastik 25,5*18*6 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04845-1
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лоток пластиковий прозорий 25,5*18 cm, h 6 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senyayla Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 180 мм |
| Застосування | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Лоток пластиковий харчовий прозорий прямокутний No2 1455 Senyayla Plastik 25,5*18*6 cm |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Зберігання в холодильнику | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


