



Менажниця пластикова кругла з кришкою для цукерок закусок та фруктів на 5 відділень G-222 35*27 cm H 7,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 09774-1
152 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Менажниця кругла пластмасова G-222 35*27 cm, h 7,5 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gondol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Менажниця пластикова кругла з кришкою для цукерок закусок і фруктів на 5 відділень G-222 35*27 cm H 7,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴


