



Каструля маленька з нержавіючої сталі з кришкою 1,2 літра Нержавіюча сталь D 15 cm H 8 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13303-1
787 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Каструля нержавійка 1,2 л.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Висота каструлі без кришки | 8 см |
| Діаметр каструлі | 15 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Одношарове |
| Тип плити | Газова, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Каструля маленька з неіржавкої сталі з кришкою 1,2 літра Нержавійка D 15 cm H 8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787 ₴


