
Кашпо для квітів пластикове Горщик для кімнатних рослин пластмасовий D 19 H 14 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 08454-1
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо для квітів пластикове Горщик для кімнатних рослин пластмасовий D 19 H 14 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Кашпо |
| Встановлення | Підлогова |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кашпо для квітів пластикове Горщик для кімнатних рослин пластмасовий D 19 H 14 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


