
Килимок фактурний силіконовий для гнучкого айсингу та мастики Оборка 16*4 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16475-1
182 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок кондитерський для айсинга Квітка 16 х 4 В ящику: 200 шт.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Килимок фактурний силіконовий для гнучкого айсингу та мастики Оборка 16 * 4 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴


