Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий Мереживо 4621 Senyayla Plastik 45,5*34 cm H 52 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17419-1
918 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий Мереживо 4621 Senyayla Plastik 45,5*34 cm H 52 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senyayla Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 45.5 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик бак із кришкою для брудної білизни великий пластиковий Мереживо 4621 Senyayla Plastik 45,5*34 cm H 52 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴


