


Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий 339 Elif Plastik 43*34 cm H 51 cm 45 літрів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14483-1
744 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий 339 Elif Plastik 43*34 cm H 51 cm 45 літрів
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 43 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 45 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик бак із кришкою для брудної білизни великий пластиковий 339 Elif Plastik 43*34 cm H 51 cm 45 літрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


