



Маслянка кухонна скло підставка для вершкового масла EMIN-6874 Масляниця скляна з кришкою 17*11 H 6 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17257-1
202 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Скло |
| Матеріал маслянки | Скло |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маслянка кухонна склопідставка для вершкового масла EMIN-6874 Маслянка скляна з кришкою 17*11 H 6 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴


