
Молд силіконовий кондитерський для мастики та шоколаду Серця 12,5*7 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16084-1
152 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молд кондитерський силіконовий Сердечка 12,5 х 7 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Молд кондитерський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Молд силіконовий кондитерський для мастики та шоколаду Сердечка 12,5 * 7 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴


