


Мильниця для мила у ванну пластикова з кришкою прямокутна настільна 11*7,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15546-1
30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мильниця для мила у ванну пластикова з кришкою прямокутна настільна 11*7,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мильниця для мила у ванну пластикова з кришкою прямокутна настільна 11*7,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴


