

Мильниця для мила у ванну силіконова на присосках SD128-ТS 11*8 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15528-1
32 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мильниця для мила у ванну силіконова на присосках SD128-ТS 11*8 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 110 мм |
| Тип кріплення | Присоска |
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мильниця для мила у ванну силіконова на присосках SD128-ТS 11*8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴


