


Набір кондитерських насадок для канапе з нержавіючої сталі 5 штук D 2,2 cm H 2,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13817-1
82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадки кондитерські у наборі з 5-ти 2,2 cm d; h 2,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка кондитерська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір кондитерських насадок для канапе з неіржавкої сталі 5 штук D 2,2 cm H 2,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴


