


Ніж кухонний універсальний з білою ручкою "MASTER" L 27 cm лезо 14 cm Кухонні ножі та підставки
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815-1
141 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ніж Трамантино з білою ручкою 15,5 див. В ящику: 120 шт.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 14 см |
| Довжина ножа | 27 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Ніж кухонний універсальний з білою ручкою "MASTER" L 27 cm лезо 14 cm FORKOPT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴


