

Ніж кухонний універсальний з білою ручкою "MASTER" L 27 cm лезо 13,5 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17728-1
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ніж кухонний універсальний з білою ручкою "MASTER" L 27 cm лезо 13,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 13.5 см |
| Довжина ножа | 27 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ніж кухонний універсальний із білою ручкою "MASTER" L 27 cm лезо 13,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴


