

Ніж кухонний універсальний металевий чорний L 27 cm лезо 15 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17973-1
445 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж кухонний універсальний металевий чорний L 27 cm лезо 15 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 15 см |
| Довжина ножа | 27 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ніж кухонний універсальний металевий чорний L 27 cm лезо 15 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴


