


Піднос антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 46*36 / 42,5*32cm H 2cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15149-1
245 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Антиковзаюче покриття всередині |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 46*36/42,5*32 cm H 2cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴


