


Піднос антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 52*39 / 47*34,5cm H 2cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15150-1
346 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піднос антісліп 38 х 50 см.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Антиковзаюче покриття всередині |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 52*39/47*34,5cm H 2cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴


