


Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 35,3*25,4/31,5*21,5cm H 2cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17332-1
131 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піднос пластмасовий 35 х 25 див.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 254 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця пластикова прямокутна для їдальні Рознос пластмасова для кафе 35,3 * 25,4 / 31,5 * 21,5 cm H 2cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴


