


Піднос антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 41*31 / 37*27cm H 2cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18100-1
165 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піднос антісліп 30 х 40 см
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Антиковзаюче покриття всередині |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця антисліп прогумований прямокутний для бару Рознос для офіціанта пластиковий 41*31/37*27cm H 2cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


