


Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 42*30,5/38*27 cm H 2 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18102-1
117 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піднос пластмасовий 40 х 30 див. 18102
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця пластикова прямокутна для столової Рознос пластмасова для кафе 42 * 30,5 / 38 * 27 cm H 2 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴


