

Килимок силіконовий для випічки та запікання Серветка на деко 38*27,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17824-1
160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок силіконовий для випічки та запікання, серветка на деко. Кондитерські інструменти та аксесуари 38 cm. * 27,5 cm, Температура (C°) MAX +260 C°, - 60 C° Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Килимок силіконовий для випікання та запікання Серветка на деко 38*27,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


