
Серветка керамічна біла Гладь 11,5*5 cm H 7 cm (w для серветок 2 cm)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12023-1
123 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підставка для серветок керамічна біла
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Підставка для серветок |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Серветниця керамічна біла Глад 11,5 * 5 cm H 7 cm (w для серветок 2 cm) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴


