
Цукорниця керамічна біла для кафе D 8 cm H 7 cm 250 мл.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11415-1
141 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цукорниця біла керамічна Sugar pot 300 мл.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Кришка | Є |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Наявність дозатора | Немає |
| Об`єм | 250 мл |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Цукорниця керамічна біла для кафе D 8 cm H 7 cm 300 мл. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴


