
Сушарка для посуду з піддоном настільна Кухонна сушка для посуду однорівнева нержавіюча сталь 43*22 cm H 12 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11442-1
616 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для посуду з піддоном настільна Кухонна сушка для посуду однорівнева нержавіюча сталь 43*22 cm H 12 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сушарка для посуду з піддоном настільна Кухонна сушарка для посуду однорівнева неіржавка сталь 43*22 cm H 12 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616 ₴


