


Миска таз пластиковий харчовий Dunya plastik 10324 D 28 cm H 11 cm 4,5 літра
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16750-1
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миска таз пластиковий харчовий Dunya plastik 10324 D 28 cm H 11 cm 4,5 літра
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dunya Plastic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 4.5 л |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | не передбачена |
| Тип посуду | Миска |
| Материал миски | Пластик |
| Диаметр миски | 28 см |
| Висота миски | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Миска таз пластиковий харчовий Dunya plastik 10324 D 28 cm H 11 cm 4,5 літра |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴


