


Миска таз пластиковий харчовий Dunya plastik 10327 D 41 cm H 15 cm 14 літрів
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13288-1
238 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Миска таз пластиковий харчовий Dunya plastik 10327 D 41 cm H 15 cm 14 літрів
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dunya Plastic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 14 л |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Тип посуду | Миска |
| Диаметр миски | 41 см |
| Висота миски | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Миска таз пластиковий харчовий Dunya plastik 10327 D 41 cm H 15 cm 14 літрів |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴


