



Тертка кухонна для овочів G220 нержавіюча сталь з контейнером Тертка ручна овочева з пластиковою ручкою 21*16 H 8 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10493-1
341 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тертка кухонна для овочів G220 нержавіюча сталь з контейнером Тертка ручна овочева з пластиковою ручкою 21*16 H 8 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gondol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Основне призначення | Для овочів |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Тертка кухонна для овочів G220 неіржавка майка з контейнером Тертка ручна овочева з пластиковою ручкою 21*16 H 8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴


