


Відро для сміття з кришкою, що хитається Відро для сміття пластикове №2 4180 Senyayla Plastik 23*18,5 cm H 36 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 05762-1
309 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для сміття з кришкою, що хитається Відро для сміття пластикове №2 4180 Senyayla Plastik 23*18,5 cm H 36 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senyayla Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 8.4 л |
| Тип сміттєвого відра | З поворотною кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Відро для сміття з кришкою Мусорне відро пластикове No2 4180 Senyayla Plastik 23*18,5 cm H 36 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴


