

Форма металева для випікання фігурного хліба Квіточка L 21 cm 7,5*7,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16568-1
173 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма металева для випічки Квіточка 8 х 7,5 див. В ящику: 50 шт.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення форми | Для хліба |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Фігурна |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма металева для випікання фігурного хліба Квіточок L 21 cm 7,5 * 7,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴


