

Форма для випікання печива каттер Вирубка металева Ангелочок 7*9,5 cm H 2,3 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16946-1
82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма металева Янголятко 7 х 9,5 х 2,3 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 23 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Фігурна |
| Ширина | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма для випікання печива каттер Вирубка металева Ангелочок 7 * 9,5 cm H 2,3 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴


