



Форми для канапе пластикові в наборі 5 штук 3 * 2,5 cm H 4,5 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17874-1
213 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Форми пластмасові для канапе з 5-ти штук 3*2,5 cm, h 4,5 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форми для канапе пластикові в наборі 5 штук 3 * 2,5 cm H 4,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴


