

Форма силіконова кондитерська для випічки пирога і торта Серце 27*29*10 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12193-1
131 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма силіконова кондитерська для випічки пирога і торта Серце 27*29*10 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 100 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для пирога |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Фігурна |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма силіконова кондитерська для випікання пирога та торта Серце 27*29*10 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴


