

Форма силіконова кондитерська для випічки кругла D 10 cm H 4 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12152-1
21 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма силіконова кондитерська для випічки кругла D 10 cm H 4 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 40 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма силіконова кондитерська для випікання кругла D 10 cm H 4 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴


