



Лоток для столових приладів пластиковий ВЕСТ Органайзер для ложок вилок та ножів 34*26*5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10520-1
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток для л/в кольоровий Вест
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Тип | Лоток |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Лоток для столових приборів пластиковий ВЕСТ Органайзер для ложок виделок і ножів 34*26*5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


