


Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 38*29/32,5*23,5 cm H 3 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10521-1
109 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піднос прямокутний Вест
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця пластикова прямокутна для столової Рознос пластмасова для кафе 38 * 29 / 32,5 * 23,5 cm H 3 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴


