


Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 47,5*36,5/41*30,5 cm H 3,3cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18259-1
166 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піднос прямокутний MAXI 47*36,5 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 475 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця пластикова прямокутна для столової Рознос пластмасова для кафе 47,5 * 36,5 / 41 * 30,5 cm H 3,3 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴


