


Бак для сміття пластиковий з кришкою, що хитається Сміттєвий бак контейнер вуличний для дачі 45*37 H 78 cm 65 л.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18226-1
1 059 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бак для сміття пластиковий з кришкою, що хитається Сміттєвий бак контейнер вуличний для дачі 45*37 H 78 cm 65 л.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Кришка | Сферична |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 65 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Бак для сміття пластиковий із кришкою Сміттєвий бак контейнер вуличний для дачі 45*37 H 78 cm 65 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴


