



Кошик пластиковий з кришкою Ажур Elif Plastik №377 Ящик для зберігання речей Контейнер 33*23 cm H 15 cm 13 л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18231-1
291 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кошик пластиковий з кришкою Ажур Elif Plastik №377 Ящик для зберігання речей Контейнер 33*23 cm H 15 cm 13 л
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 13 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий з кришкою Ажур Elif Plastik No377 Ящик для зберігання речей Контейнер 33*23 cm H 15 cm 13 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴


