
Пластиковий контейнер для харчових продуктів з кришкою Senyayla 2656 Судок харчовий із засувками 15 л.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10993-1
435 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пластиковий контейнер для харчових продуктів з кришкою Senyayla 2656 Судок харчовий із засувками 15 л.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senyayla Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1500 л |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 280 мм |
| Тип | Кришка |
| Застосування | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Пластиковий контейнер для харчових продуктів із кришкою Senyayla 2656 Судок харчовий із засувками 15 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴


