


Кошик пластиковий без кришки ММ-4 Ящик для зберігання речей 37*26 cm H 13 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18321-1
134 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кошик пластиковий без кришки ММ-4 Ящик для зберігання речей 37*26 cm H 13 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий без кришки ММ-4 Ящик для зберігання речей 37*26 cm H 13 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴


